23.08.2006 11:31 - Барса унищожи Байерн Мюнхен
Автор: roanldo Категория: Спорт
Прочетен: 580 Коментари: 0 Гласове:
0

Испанският шампион Барселона продължава да шества победоносно из Европа. Каталунците проведоха истински урок по класически футбол немския колос – Байерн (Мюнхен).

Каталунците смазаха баварците с 4:0 в приятелска среща. Двубоят бе част от традиционния турнир „Жоан Гампер", който се организира от испанците всяка година преди началото на сезона.

Отборът на Франк Рийкард сътвори поредното шоу за привържениците си и показа, че скоро ще достигне нивото на играта си от миналия сезон.

"Червено сините" правеха каквото си поискат на терена и още на полувремето резултатът вече беше 3:0.

Роналдиньо откри резултата, а след него на два пъти се разписа и Самуел Ето’О. В 52-ата минута падна и четвърти гол в мрежата на баварците, дело на аржентинеца Хавиер Савиола.

Шоуто на терена бе допълнено и от публиката като фен на Барселона нахлу на терена, но охраната реагира бързо и го изведе извън стадиона.

Тагове:   Мюнхен,